Supermaisto batonėlis su datulėmis ir rūgščiomis vyšniomis, maka, acai ir spirulina

 

Super maisto batonėlis su datulėmis ir rūgščiomis vyšniomis, maca, akai ir spirulina yra pagamintas naudojant super maisto sudedamąsias dalis, sumaišytas su gardžiomis datulėmis ir gaivinančiu rūgščių vyšnių skoniu. Kiekvienas kąsnis ne tik pamaitins Jūsų kūną, bet ir pamalonins Jūsų skonio receptorius.

BE GLITIMO, BE PALMIŲ ALIEJAUS, TINKAMAS VEGANAMS!

 

 APIE SUDEDAMĄSIAS DALIS:

Maca milteliai
Prieš 2000 metų inkų karinių pulkų mitybos raciono dalį sudarė maca (peruvinė pipirnė), kuri teikė jų kariams gyvybingumo ir fizinės jėgos, bei stimuliavo savybes, palaikiusias jų imuninę sistemą.
Sudėtyje esančių 60 įvairių augalinės kilmės maistinių medžiagų dėka, šis super maistas pasižymi itin didele maistine verte. Jis palaiko gyvybingumą ir fizinį atsparumą bei didina raumenų masę ir energijos kiekį.

Spirulinos milteliai

 Spirulina (plokščioji vingrūvė) yra vienas seniausių pasaulyje žinomų jūros dumblių. „Mėlynuoju auksu“ vadinamas ir didžiule nauda mitybai išsiskiriantis augalas sudarė labai svarbią majų mitybos dalį. Visai neseniai dėl tokių pačių priežasčių jį pasirinko ir NASA, siekiant praturtinti kosmose misijas vykdančių astronautų mitybą.
Spirulinoje ypač gausu baltymų (daugiau nei sojose, kukurūzuose ar net mėsoje), ji yra  natūralus vitamino B12, geležies, magnio, kalio, fermentų, antioksidantų ir svarbiausių riebalų rūgščių šaltinis.
Ji padeda skatinti gerai subalansuotą fizinę būklę, energiją ir gyvybingumą.

Akai uogų milteliai
Išmoningieji Amazonės regiono žmonės naudojo akai ( kopūstinių palmių) uogas dar iki Kolumbo laikų.      Šis vaisius yra puikus skaidulų, amino rūgščių, Omega 3, 6 ir 9 (taip pat vadinamų „sveikaisiais riebalais“) šaltinis. Jose gausu antioksidantų, vitaminų (A, B, C), kalcio, geležies, asparto rūgšties, glutamo rūgšties ir fitosterolių.

 Sudedamosios dalys:

Datulės 22,6%, migdolai 21,1%, ryžių sirupas, žemės riešutai 9,6%, lazdyno riešutai 8%, ryžių traškučiai (nesijoti ryžių miltai, kukurūzų miltai, cukranendrių cukrus, jūros druska), anakardžio riešutai, avižiniai dribsniai 4%, agavų sirupas, vyšnios 2,1%, saulėgrąžų aliejus, peruvinės pipirnės (maca) 1,2%, kopūstinių palmių uogų (akai) milteliai 0,8%, plokščiosios vingrūvės (spirulina) 0,4%, jūros druska 0,09%, emulsiklis (sojų lecitinas).

Alergenai: išskirti pasviru šriftu

Neto: 60g

Pagaminta: ES