Du viename HMB + ATP- geriamosios kapsulės. Maisto papildas.

Daugiau kartojimų, daugiau serijų. Greičiau, toliau, stipriau. Pagerinkite ištvermę, padidinkite jėgą!

  Būkite geriausios formos ir paruoškite kūną savo galimybių ribos išbandymui!

Kas viduje?
Leucino metabolitas – HMB (beta – hidroksi- beta-metilbutirato rūgštis), gali būti naudojamas visose sporto šakose, kuriose taikomi dideli krūviai ir reikalingas spartus atsistatymas.

Jo paskirtis – slopinti raumenų katabolizmą ir raumenų baltymų skilimą. Veikdamas kaip antikatabolinio veikimo medžiaga, jis gali padėti įgauti jėgų, mažinti baltymų skilimą ir ląstelių pažeidimus, kurie gali atsirasti intensyviai sportuojant. Mažėjant raumenų irimui ir spartėjant atsistatymui-  didėja Jūsų potencialas.

HMB taip pat gali padėti sumažinti kūno riebalų masės procentą. HMB-FA (minkšta kapsulė) yra nauja, originali laisvosios rūgšties HMB forma. Moksliniai tyrimai parodė, kad HMB-FA gali pagerinti liesos kūno masės prieaugį, taip pat atkurti pažeistą skeleto raumenų audinį.

ATP (natrio adenozin-5 trifosfatas) – yra svarbus gyvybiškai svarbioms biocheminėms reakcijoms ir dalyvauja raumenų susitraukime.

 

„Pulsaar Nutrition-  TWO IN ONE – HMB + ATP“ paskirtis
HMB-FA derinys su ATP pasižymi papildomu ir sinergetiniu poveikiu didinant lieso kūno masę, pajėgumą ir jėgą.
„Pulsaar HMB + ATP“ siūlo idealų maistinių medžiagų santykį, leidžiantį sportininkams intensyviau treniruotis, patirti mažesnį nuovargį ir greičiau atsistatyti po treniruočių. Taigi, tai gali būti labai efektyvus sprendimas siekiant padidinti savo jėgą ir ištvermę.

Sudedamosios dalys:

HMB-FA (beta-hidroksi beta-metilbutirato rūgštis) minkštoje kapsulėje: β-hidroksi- β- metilbutirato rūgštis, betainas, minkštas augalinis gelis: stabilizatorius karageninas, modifikuotas krakmolas, stabilizatoriai (glicerolis, sorbitolis), išgrynintas vanduo.

ATP (natrio adenozin-5-trifosfatas) kietoje kapsulėje: ATP (natrio adenozin-5-trifosfatas); želatinizuotas krakmolas, lipnumą reguliuojančios medžiagos (silicio dioksidas, riebalų rūgščių magnio druskos); kapsulės apvalkalas: želatina (iš jautienos), dažiklis (titano dioksidas).

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nėščioms, maitinančioms moterims, vartojantiems įvairius vaistus ar sergantiems žmonėms, prieš vartojant bet kokį maisto papildą, reikia pasikonsultuoti su savo gydytoju. Nenaudokite, jeigu esate alergiškas kuriai nors sudedamajai daliai. Netinka vaikams ir paaugliams.Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Naudojimas:
1 HMB-FA kapsulė ir 1 ATP kapsulė ryte, 1 HMB-FA kapsulė po pietų ir vakare. Treniruočių dienomis vartoti paros normos 1 HMB-FA kapsulę ir 1 ATP kapsulę 30 minučių prieš treniruotę. Neviršyti nurodytos dozės.

Pakuotėje yra: 24 kapsulės  (18 minkštos kapsulės + 6 kietos kapsulės).

Grynasis kiekis: 40 g

Geriausias iki…(pabaigos) ir partijos Nr.: žiūrėti ant pakuotės

Kilmės šalis: Šveicarija. Atvežta iš Vokietijos.