Izotoninis gėrimas su elektrolitais – 500 g.

„Pure Hydration Isotonic + Electrolytes“ – milteliai bergamočių skonio izotoniniam gėrimui su elektrolitais ruošti (500 g.).

Optimizuokite savo fizinę formą palaikydami tinkamą skysčių ir mineralų pusiausvyrą.

 

 

Kas viduje?
„Pure Hydration Isotonic + Electrolytes“ yra net tik izotoniniai milteliai, kurių santykis su cukrumi 1:1, galintys suteikti reikiamos energijos treniruojantis. Taip pat tai yra ir švarus produktas, kurio sudėtyje yra tik natūralių cukrų (cukranendrių ir vynuogių), bei nėra dirbtinių saldiklių.
„Pure Hydration Isotonic + Electrolytes “ papildytas ir vitaminais, tokiais kaip B1 ( tiamino mononitratas), B2 (riboflavinas), B6 ( piridoksino hidrochloridas), bei C ( L- askorbo rūgštis), kurie gali padėti sumažinti nuovargio ir pavargimo jausmą.
Produkte yra visų reikiamų elektrolitų, tokių kaip natris, kalis, magnis ir fosforas, kurie gali padėti  atkurti mineralinių medžiagų lygį prieš treniruotę, jos metu ir po treniruotės, mažinti nuovargį, silpnumą bei apatiją ir padėti apsisaugoti nuo raumenų mėšlungio.


Pure Hydration Isotonic + Electrolytes paskirtis:

„Pure Hydration Isotonic + Electrolytes “ gali padėti palaikyti ištvermę ilgos, ištvermės reikalaujančios treniruotės metu, pvz. bėgant maratoną ar ilgus nuotolius, bei pagerinti vandens įsisavinimą treniruotės metu.
Be to, dėl išskirtinio „Earl Grey“ arbatos su bergamotėmis skonio, tai itin skanus ir gaivinantis izotoninis gėrimas sportuojantiems. Turite tai išbandyti, kad patikėtumėte mumis!

„Pure Hydration Isotonic + Electrolytes“ gali padėti Jums išlaikyti normalų organizmo funkcionavimą ilgai ir intensyviai prakaituojant, prieš intensyvią fizinę raumenų veiklą, jos metu ir po jos, siekiant užtikrinti tinkamą Jūsų organizmo hidrataciją, kad būtų išvengta mėšlungio ar kitų, dėl dehidratacijos atsirandančių, problemų.

Sudedamosios dalys:
Cukranendrių cukrus, vynuogių cukrus, kalio fosfatas, natūralios kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga ( citrinų rūgštis), druska, magnio citratas, natrio citratas, kalcio fosfatas, vitaminai: B1, B2, B6 ir C. Kalio, kalcio ir magnio šaltinis. 

Vartojimas:
Į plaktuvę įpilkite 500 ml vandens. Įberkite 40 g miltelių ir kratykite, kol milteliai visiškai ištirps.
Tinkamą dozę apskaičiuokite vadovaujantis rekomenduojamų paros dozių lentele. Rekomenduojama didžiausia paros dozė yra 3-4 porcijos per parą.

Neto: 500 g. ( milteliai)

12 porcijų.

Kilmės šalis: EU