SUŽINOKITE, KAS MES TOKIE

Pulsaras yra itin didelės energijos neutroninė žvaigždė – ji sukasi tokiu greičiu ir su tokia didele energija, kad net pulsuoja. Kitaip tariant, Pulsarai susideda iš itin koncentruotos medžiagos, kuri niekada nesiliauja judėti.
Tokie esame ir mes: mūsų prekės ženklas yra pirmaujanti šviesa, kuri skatina judėjimą, judrumą ir greitį.

PULSAAR skatina laimėti, rinktis sėkmę, o kartu ir siekti naujų tikslų ir svajonių.

Mūsų prekės ženklas atsirado netoli Aar upės, kuri yra puikus tyros ir natūralios šveicariškos gamtos galios pavyzdys, ir suteikia mums dvi „AA“ mūsų vardui – PULSAAR.

Aar prasideda Berno Alpių ledynuose ir teka žemyn nešdama tyrą ledo vandenį. Atvirukus primenančiuose Berno Alpių slėniuose mes matome gamtą visoje jos didybėje bei tyrą ir ramią atmosferą. Berno Alpės įkvepia harmoniją ir gamtos ritmo pusiausvyrą.

Būdamas harmonijoje su gamta, mūsų kūnas žino, kaip prisitaikyti prie aktyvaus ir dinamiško gyvenimo ir aistringai priimti visus kylančius iššūkius. Kaip ir Aar upė, PULSAAR yra stiprus ir energingas, o kartu ramus ir susitelkęs.

PULSAAR produkcija – tai Alpių tyrumas ir Šveicarijos kokybės standartai – pranašumo užtikrinimas mūsų klientams.

 

PULSAAR yra įkvėptas Šveicarijos gyvenimo būdo, kur aktyvaus gyvenimo poreikiai neatsiejami nuo motinos gamtos išteklių. Kadangi mūsų skiriamasis ženklas yra aukščiausi standartai, mes pasirinkome geriausius elementus maksimaliam našumui, funkcionalumui ir kokybei pasiekti.

Mūsų prekės ženklas sukurtas siekiant teikti rinkai pažangiausius produktus. Derinant geriausias technologijas su naujausiomis tendencijomis, šie produktai yra skirti didinti aktyvių žmonių ir sportininkų galimybes.

Mūsų varomoji jėga – mūsų klientų pasiekiami tikslai. PULSAAR reiškia nepaisyti ribų ir sugebėti padaryti daugiau nei galvojai kad įmanoma. Mūsų siekis – pilnai patenkintas klientas.

Mes esame ryžtingi. Vedami pokyčių aistros nepaisome ribų. Tai reiškia peržengti jūsų fizines ribas ir įveikti baimes. Tokie iššūkiai suteikia jums pasitikėjimo laužyti fizinius standartus ir psichologinius įpročius, kurie privers jus judėti sėkmės link.

PULSAAR produktai yra sukurti aktyviems žmonėms, savo sveikata bei kūnu besirūpinantiems sportininkams, ir visiems, kuriems reikia energijos, susikaupimo ir aštraus proto.

Mes žinome, kiek daug reikalauja įtemptas šiuolaikinis gyvenimas, todėl ir esame: norime būti pagalbininkai visiems kasdienos kariams, kurių gyvenimai yra drąsūs, pilni iššūkių, rizikos ir galimybių. PULSAAR suteikia jiems reikalingą energiją.

PULSAAR taip pat yra skirtas fiziškai aktyviems žmonėms, kurie myli sportą ir rūpinasi savo kūnais. Mūsų natūralūs tiksliniai produktai yra skirti būtent jiems.

Meilė gamtai ir sportui bei aktyviam gyvenimui yra mūsų verslo pagrindas. Mūsų misija  –  gebėjimas remti ir padėti žmonėms pasiekti aukščiausius sporto tikslus ir pagerinti jų savijautą.

Mūsų misija – per naujoves ir kokybiškus produktus – teikti sprendimus sporto ir sveikatingumo srityje. PULSAAR prisideda prie fizinės ir psichinės sveikatos vystymosi.

Kontaktai

Adresas Eišiškių pl. 8A, Vilnius, Lietuva
Telefonas +370 (5) 2394150
Tinklapis www.bepulsaar.com