Klausimas Kada turėčiau vartoti PULSAAR produktus?
Atsakymas

PULSAAR produktai yra idealus energijos šaltinis, kuris pritaikytas prie jūsų mitybos poreikių. Esate užsiėmęs žmogus, turintis įtemptą dienotvarkę ir norite atsisakyti nereguliaraus maitinimosi ar užkandžiauti tuo, ką randate po ranka? Esate profesionalus sportininkas ar tiesiog mėgstate aktyvų laisvalaikį, ieškote sveikų produktų, kurie didina jūsų potencialą, pasiekimus ir suteikia energijos reikalingos jūsų kūnui? Jei taip, tuomet PULSAAR produktai yra sukurti būtent Jums!

Klausimas Koks skirtumas tarp įprasto užkandžio ir PULSAAR batonėlio?
AtsakymasPULSAAR batonėliai yra nepaprastai skanūs, maistingi – bei suteikia sotumo jausmą. PULSAAR batonėliai gaminami iš natūralių ingredientųm kurie yra priskiriami prie „super maisto“. Visi ingredientai yra kruopščiai parinkti dėl savo būtiniausių maistingų medžiagų. Mūsų gaminiuose nėra glitimo ir GMO, jie puikiai tinka veganams, juose yra visų būtinų maistinių medžiagų, kurios suteikia organizmui reikiamą energiją.
Klausimas Ar PULSAAR produktai tinka nėščioms moterims ir vaikams?
AtsakymasPULSAAR JUODOSIOS LINIJOS produktai yra saugūs, kaip ir kiti rinkoje esantys užkandžiai, tačiau jie yra ilgiau virškinami. Nėštumo metu moters ir augančio vaiko organizmams yra poreikis skirtingiems vitaminams ir mineralams, todėl prieš vartojant PULSAAR produktus rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju.
Klausimas Kodėl geriau rinktis PULSAAR produktus vietoj įprasto sumuštinio?
AtsakymasPULSAAR produktai suteiks jums reikalingų vitaminų ir mineralų visai dienai. Priklausomai nuo jūsų poreikių,  papildomai galite valgyti įvairių vaisių… arba suvalgyti du PULSAAR produktus iš karto!
Klausimas Kur turėtų būti laikomi PULSAAR produktai?
AtsakymasNelaikyti ant tiesioginių saulės spindulių, laikyti atokiau nuo aitrių kvapų. Vengti laikyti vietose, kuriose ekstremaliai kinta temperatūra ir drėgmės santykis.
Klausimas Ar PULSAAR produktai yra geri?
AtsakymasPuikus klausimas! Objektyviausi ekspertai  yra mūsų klientai. Jų vertinimus ir atsiliepimus galite perskaityti čia, arba tiesiog išbandykite patys!